زندگی شخصی من - آرشیو 1400/5

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1941
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 1940
» بازديد سال : 1937
» بازديد کل : 1940
» اعضا : 0
» مطالب : 40

قیمت کابینت گلاس


تاریخ انتشار پست : 1400/5/27 بازدید : 15

مقایسه قیمت کابینت گلاس و کابینت کار ها بر اساس متریال مصرفی

 


قیمت کابینت گلاس

اجازه بدین ازتون یک سوال خیلی مهم بپرسم. شما میخواهید که کابینتتان چند سال عمر کند؟ 5 سال؟ 10 سال؟ و یا 15 سال؟ پس این قیاس کاملا اشتباه است. گاهی جایی هزینه نمی کنیم و در جای دیگر مجبور می شویم دوبرابر آن هزینه را پرداخت کنیم. قطعا اگر اکنون برای کمتر کردن هزینه ها و قیمت کابینت انتخابی داشته باشید که 5 سال بعد مجبور به تعویض کابینت هایتان شوید، بی شک باید چندین برابر هزینه کنونی رووی قیمت کابینت ام دی اف خود حساب کنید.


بهترین روش محاسبه قیمت کابینت گلاس

 


قیمت کابینت های گلاس

خب حالا که متوجه شدین محاسبه قیمت کابینت متری و کلا این پرسش که قیمت کابینت متری چنده؟ تا چه حد می تونه مضر باشه و بهتون این حس رو بده که ازتون کلاه برداری شده و یا به عبارتی سرتون کلاه رفته، حالا مراحل محاسبه قیمت کابینت را کامل و با جزئیات براتون شرح می دهیم.


1-مرحله اول محاسبه قیمت کابینت ام دی اف: تصویر حدودی کابینت خودتون را آماده کنید. هرچقدر جزئیات بیشتر باشد محاسبه قیمت دقیق تر است. به ای منضور میتونی در اینترنت سرچ کنی و یا از صفحه پروژه های ما در آرشان دکور دیدن کنی.


2-مرحله دوم محاسبه قیمت کابینت: نوع متریال مصرفی خود را انتخاب کنید. کابینت ها با متریال های مختلف و متنوع ای از جمله ممبران، هایگلس، ام دی اف، چوب و … ساخته میشوند. در مرحله دوم لازمه هجنس، طرح، رنگ و حتی کارخانه و برند را نیز انتخاب کنید. تا قیمت کابینت شما و متریال مصرفیتان، دقیقا محاسبه شود.


3- مرحله سوم محاسبه قیمت کابینت: حالا زمان آن فرارسیده است تا نوع یراق‌هاد لولا، دستگیره و اکسسوری ها را مشخص کنی.


4- مرحله چهارم محاسبه قیمت کابینت ام دی اف: لطفا همان اول و قبل از اخذ قرار داد در مورد تمام جزئیات مهم اجرایی صحبت کنید. مواردی نظیر، نحوه آب‌بندی سینک و …


5- مرحله پنجم محاسبه قیمت کابینت: حتما و حتما یک تیم حرفه ای را انتخاب کنید. درباره تمام جزئیات اجرایی مشاوره بگیرید و قیمت تمام شده را بپرسید.


6-مرحله آخر محاسبه قیمت کابینت: اگر بین چند کابینت کار با قیمت کابینت تقریبا نزدیک به هم دچار تردید شدی، حتما حرفه ای ترین را انتخاب کنید. بدین منظور می توانید نمونه های ارا شده توسط کابینت ساز را ببینید و طبق آن انتخاب کنید. درثانی حتما قرارداد بنویسید و زمان اتمام کار را مشخص کنید.


چنانچه به دریافت مشاوره رایگان برای طراحی و اجرا انواع مصنوعات چوبی اعم از کمد دیواری، کابینت ام دی اف، تخت تاشو و … دارید می توانید با ما با شماره تماس: 09124177820 در ارتباط باشید.


آرشان دکور


قیمت کابینت ام دی اف

 


قیمت کابینت ام دی اف

 


قیمت کابینت ام دی اف در زمستان 99 از متری یک ملیون و پانصد هزار تومان محاسبه می‌شود. اما آیا با دانستن دقیق متراژ آشپزخانه منزلتان میتوانید قیمت کابینت ام دی اف را دقیقا محاسبه کنید؟ در جواب باید بگوییم خیر چنین چیزی ممکن نیست برای محاسبه دقیق قیمت کابینت باید موارد زیادی را در نظر گرفت که اکنون به معرفی هر یک می‌پردازیم


چنانچه به دریافت مشاوره رایگان برای طراحی و اجرا انواع مصنوعات دکوراتیو چوبی اعم از کمد دیواری، کابینت ام دی اف، تخت تاشو و … دارید و یا میخواهید از قیمت ساخت کمد دیواری در تهران مطلع شوید، می توانید با ما با شماره تماس: 09124177820 در ارتباط باشید.


 

1-جنس ورق ام دی اف:

یکی از عواملی که تاثیر مستقیم بر روی قیمت کابینت ام دی اف شما دارد، جنس ورق ام دی آفی است که، استفاده می‌کنید. دربازار ورق ام دی اف با دونام ام دی اف ایرانی و ام دی اف خارجی به فروش می‌رسد که ام دی اف ایرانی حدودا 300 هزار تومان ارزان تر است. اما این مورد برای محاسبه قیمت کابینت شما کافی نیست. زیرا صدها کارخانه اقدام به تولید ورق ام دی اف در داخل و خارج از کشور می‌کنند. کیفیت این ورق ها متفاوت است پس در نتیجه با قیمت متفاوتی نیز عرضه می‌شود که انتخاب هر برند قیمت کابینت ام دی اف شما را تغییر می‌دهد.


2-اکسسوری های مصرفی در ساخت کابینت ام دی اف 

بعضی کابینت ها ساده اند و برخی دیگر ترکیبی از سنگ و آینه و…


همچنین دستگیره ها و موارد دیگری نیز نظیر قفسه های تزئینی بسته به سلیقه مشتری در ساخت کابینت آشپزخانه ام دی اف استفاده می‌شود که قطعا قیمت های متفاوتی دارد و برای محاسبه قیمت کابینت ام دی اف آنها نیز در نظر گرفته شود.


3- طراحی کابینت ام دی اف

قیمت کابینت ام دی اف 

 


طرحی که برای کابینت ام دی اف خود انتخاب می‌کنید گ، قیمت آن را مشخص می‌کند. ممکن است تنها کابینت دیواری یل تنها کابینت زمینی مدنظرتان باشد و یا طرح خاصی داشته باشید. برای محاسبه دقیق قیمت کابینت ام دی اف باید طرح شما با جزئیات مشخص باشد و اگر طرحی کلی در ذهن داشته باشید قیمت کابینت ام دی اف شما به صورت دقیق محاسبه نمی شود.


مژده به همراهان همیشگی آرشان دکور: این مجموع بابت طراحی هزینه ای را از شما عزیزان دریافت نمی‌کند لذا می توانید بدون صرف کمترین هزینه ای قیمت دقیق کابینت ام دی اف خود را محاسبه کنید.


 

عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت کابینت ام دی اف

 


کابینت ام دی اف

همان طور که پیشتر عنوان کردیم محاسبه قیمت متری برای هر کابینتی اشتباه است و ممکن است قیمت تمام شده کابینت آشپزخانه شما با به طور مثال قیمت کابینت ام دی اف که روز اول استعلام گرفته اید فرق داشته باشد. گفتیم برای اینکه سرتون کلاه نره باید جزئیاتی که روی قیمت نهایی تاثیر می ذاره و خلاصه قیمت کابینتتون رو تغییر میده، بشناسید. در ادامه به بررسی جزدیاتی میپردازیم که قیمت کابینت ام دی اف را تحت تاثیر قرار می دهند.


چنانچه به دریافت مشاوره رایگان برای طراحی و اجرا انواع مصنوعات دکوراتیو چوبی اعم از کمد دیواری، کابینت ام دی اف، تخت تاشو و … دارید و یا میخواهید از قیمت ساخت کمد دیواری در تهران مطلع شوید، می توانید با ما با شماره تماس: 09124177820 در ارتباط باشید.


 

جنس ورق ام دی اف

یکی از مواردی که تاثیر مستقیمی روی قیمت کابینت ام دی اف شما دارد جنس ورق است. کارخانه های زیادی در داخل و خارج از کشور اقدام به تولید ورق ام دی اف با کیفیت های متفاوتی می کنند. درست است که قیمت نهایی ورق باید با قیمت های اعلام شده توسط اتحادیه هم خوانی داشته باشد اما، در نهایت اختلاف قیمت جزئی در این میان وجود دارد که بعد از انتخاب کارخانه تولید کننده می توانید قیمت دقیق ورق ام دی اف را استعلام بگیرید.


طرح کابینت ام دی اف

طرح کابینت ام دی اف شما نکته ای تاثیر گدار بر روی قیمت کابینت ام دی اف است. به طور مثال طرح کابینت ام دی اف تا سقف قطعا متریال بیشتر نسبت به کابینت با درب های مشبک مصرف می کند. لذا اگر طرح کابینت ام دی اف شما حدودی باشد بی شک قیمت کابینت ام دی اف هم حدودی است. برای انتخاب طرح کلی با جزئیات چند راه پیش رو دارید که ر ادامه به آنها می پردازیم:


بهترین روش سرچ در اینترنت است.

صحبت با یک طراح و درخواست طراحی کابینت ام دی اف برای شما(در مجموعه آرشان دکور طراحی کابینت آشپزخانه تماما رایگان است و بر روی قیمت کابینت ام دی اف شما هیچ تاثیری نمی گذارد.)

مشاهده به صفحه اینستاگرام ما که می تونه بهتون ایده های نابی برای طراحی کابینت آشپزخانه بدهد.

بررسی سایر پروژه های مشابه اجرا شده توسط گروه آرشان دکور.

چزئیات اجرایی در ساخت کابینت ام دی اف

چزئیات اجرای مواردی هستند نظیر یراق الات مصرفی، نحوه آببندی کابینت ها، اکسسوری ها و دستگیره ها و … در این مورد حتما با کابینت ساز مشورت کرده و بعد از آن تصمیم بگیرید. با این کار هم می توانید جلوی جزئیات و ریخت و پاش های بی مورد را بگیرید، هم می توانید هزینه مناسب را در زمان و مکان مناسب انجام دید.


قیمت کابینت گلاس

قیمت کابینت های گلاس

 


قیمت کابینت گلاس در زمستان 99 از متری سه ملیون تومان شروع می‌شود. اما سوال اصلی اینجاست که برای استعلام دقیق قیمت کابینت گلاس محاسبه متراژ آشپزخانه کافی ست؟ همانطور که قبلا هم گفتیم، چنانچه مایل به محاسبه دقیق قیمت کابینت های گلاس هستی باید جزئیات اجرایی را در نظر بگیرید که در ادامه به بررسی آنها نیز می پردازیم.


چنانچه به دریافت مشاوره رایگان برای طراحی و اجرا انواع مصنوعات دکوراتیو چوبی اعم از کمد دیواری، کابینت ام دی اف، تخت تاشو و … دارید و یا میخواهید از قیمت ساخت کمد دیواری در تهران مطلع شوید، می توانید با ما با شماره تماس: 09124177820 در ارتباط باشید.


 

1-جنس ورق های گلاس مصرفی د سخت کابینت آشپزخانه:

یکی از عواملی که تاثیر مستقیم بر روی قیمت کابینت گلاس شما دارد، جنس و برند مصرفی شما است. های گلاس ها تحت عنوان ورق خارجی و داخلی در بازار عرضه می شوند که، حدود 500 هزار تومان باهم تفاوت قیمت دارند. همینطور از آنجا که کیفیت ورق های گلاس ارائه شده توسط کارخانه های مختل باهم رق دارد پس برند نیز روی قیمت کابینت های گلاس تاثیر می گذارد.


2-دستگیره ها و لولا های کابینت های گلاس 

بعضی کابینت ها ساده اند و برخی دیگر ترکیبی از سنگ و آینه و…


همچنین دستگیره ها و موارد دیگری نیز نظیر قفسه های تزئینی بسته به سلیقه مشتری در ساخت کابینت آشپزخانه های گلاس استفاده می‌شود که قطعا قیمت های متفاوتی دارد و برای محاسبه قیمت کابینت گلاس آنها نیز در نظر گرفته شود.

دسته : ,
برچست ها :

مركز فروش تخت خواب در تهران


تاریخ انتشار پست : 1400/5/27 بازدید : 9

تا کنون به این امر اندیشیده اید که شناختن بهترین مرکز فروش تخت خواب در تهران تا چه اندازه موضوع مهم و حائز اهمیتی است؟ راستش را بخواهید در زندگی های ماشینی امروز که به علت مشغله های روز افزون ساعات استراحت مردم هر روز کمتر و کمتر میشود، داشتن یک خواب راحت موضوع بسیار حائز اهمیتی است و لاینفک یک خواب راحت تخت خوابی نرم و راحت است. اما این تخت خواب نرم و راحت را از کجا پیدا کنیم؟ سراسر تهران اشباع شده است از کلی مرکز فروش تخت خواب در تهران اما از کجا بدانیم باید از چه مرکزی خرید کنیم که هم قیمت مناسبی داشته باشد و هم کیفیت کالایی که میخرید تضمبن شده باشد. پس بدیهیست که برای یافتن بهترین مرکز فروش تخت خواب در تهران استرس داشته باشید.


اگر میخواهید در شروع یک روز کاری پر انرژی و فعال باشید، یقینا باید خواب راحتی داشته باشید. فراموش نکنید که یکی از مهمترین الزامات خوابی راحت، داشتن یک سرویس خواب به صرفه، راحت و مناسب است. اما آنچه ما را به یکی از بهترین مراکز فروش تخت خواب تبدیل کرده است، تنوع در طرح و رنگبندی ما است. تفاوت در مدلهای سرویس خواب آرشان دکور موجب شده است تا تمام سلایق را در بر بگیرد. پیدا کردن یک سرویس خواب یک نفره یا دو نفره که با دیگر لوازم منزل شما ست باشد، یکی از مهمترین دغدغه های مشتریان است. علاوه بر این موضوع تخت خواب، آیتم های دیگری نیز وجود دارند که می بایست در هنگام خرید تخت خواب مناسب و راحت به آنها توجه کرد


مرکز فروش تخت خواب در تهران

 


تخت خواب دو نفره گلوریا کم جا از مدل های مدرن تخت خواب کم جا با طراحی ای متنوع و اروپایی است. اگر طرفدار دکوراسیون های مینیمالهستید و یا خانه کوچکی دارید و باید دکوراسیون جمع و جوری برای آن در نظر بگیرید،  این تخت خواب را به شما پیشنهاد می کنیم. همچنین شما می توانید این تخت را با متریال های متنوع ای اعم از ام دی اف ، های گلاس و … سفارش دهید. برای اطلاع از قیمت کابینت ام دی اف و قیمت کابینت گلاس با ما در ارتباط باشید.


مرکز فروش تخت خواب در تهران

 


تخت خواب دو نفره گلوریا کم جا از مدل های مدرن تخت خواب کم جا با طراحی ای متنوع و اروپایی است. اگر طرفدار دکوراسیون های مینیمالهستید و یا خانه کوچکی دارید و باید دکوراسیون جمع و جوری برای آن در نظر بگیرید،  این تخت خواب را به شما پیشنهاد می کنیم. همچنین شما می توانید این تخت را با متریال های متنوع ای اعم از ام دی اف ، های گلاس و … سفارش دهید. برای اطلاع از قیمت کابینت ام دی اف و قیمت کابینت گلاس با ما در ارتباط باشید.


مرکز فروش تخت خواب در تهران

 


تخت خواب کم جا چوب سارا از مدل های مدرن تخت خواب بهترین مرکز فروش تخت خواب در تهران  است. اگر طرفدار دکوراسیون های مدرن هستید و یا خانه کوچکی دارید و باید دکوراسیون جمع و جوری برای آن در نظر بگیرید،  این تخت خواب را به شما پیشنهاد می کنیم. همچنین شما می توانید این تخت را با متریال های متنوع ای اعم از ام دی اف ، های گلاس و … سفارش دهید. برای اطلاع از قیمت کابینت ام دی اف و قیمت کابینت گلاس با ما در ارتباط باشید. 


تخت خواب کم جا چوب از جمله بهترین مدل های تخت خواب در بهترین مرکز فروش تخت خواب در تهران با طراحی ای متنوع و اروپایی است. اگر طرفدار دکوراسیون های اسپرت هستید و یا خانه کوچکی دارید و باید دکوراسیون جمع و جوری برای آن در نظر بگیرید،  این تخت خواب را به شما پیشنهاد می کنیم. همچنین شما می توانید این تخت را با متریال های متنوع ای اعم از ام دی اف ، های گلاس و … سفارش دهید. برای اطلاع از قیمت کابینت ام دی اف و قیمت کابینت گلاس با ما در ارتباط باشید.


مرکز فروش تخت خواب در تهران

 


تخت خواب دو نفره ماریوس یک تخت خواب مدرن و اسپرت از سری تخت خواب های مرکز فروش تخ خواب در تهران آرشا است. طرح کم جا ملبورن برای خانه های کوچک بسیار مناسب است و به علت روشن بودن آن برای اتاق های کم نورر و کوپک بسیار مناسب است. همچنین شما می توانید این تخت را با متریال های متنوع ای اعم از ام دی اف ، های گلاس و … سفارش دهید. برای اطلاع از قیمت کابینت ام دی اف و قیمت کابینت گلاس با ما در ارتباط باشید.


مرکز فروش تخت خواب در تهران

 


تخت خواب مهلا کم جا به همراه کمد و جا رختی از مدل های مدرن تخت خواب کم جا با طراحی ای متنوع و اروپایی است. اگر طرفدار دکوراسیون های مینیمالهستید و یا خانه کوچکی دارید و باید دکوراسیون جمع و جوری برای آن در نظر بگیرید،  این تخت خواب را به شما پیشنهاد می کنیم. همچنین شما می توانید این تخت را با متریال های متنوع ای اعم از ام دی اف ، های گلاس و … سفارش دهید. برای اطلاع از قیمت کابینت ام دی اف و قیمت کابینت گلاس با ما همراه باشید. 


تخت خواب  کم جا چوب کودک سارینا از مدل های جذاب تخت خواب ویژه اتاق کودکان کاری از بهترین مرکز فروش تخت خواب در تهران است. اگر  خانه کوچکی دارید و باید دکوراسیون جمع و جوری برای آن در نظر بگیرید،  این تخت خواب را به شما پیشنهاد می کنیم. همچنین شما می توانید این تخت را با متریال های متنوع ای اعم از ام دی اف ، های گلاس و … سفارش دهید. برای اطلاع از قیمت جاکفشی و جالباسی ام دی اف و قیمت کابینت گلاس با ما در ارتباط باشید. 


تخت خواب یک نفره پرنسس مدل کم جا از از نمونه های پرطرفدار بهترین مرکز فروش تخت خواب در تهران است. که طراحی ای زیبا و منحصر به فرد دارد. اگر طرفدار دکوراسیون های مینیمالهستید و یا خانه کوچکی دارید و باید دکوراسیون جمع و جوری برای آن در نظر بگیرید،  این تخت خواب را به شما پیشنهاد می کنیم. همچنین شما می توانید این تخت را با متریال های متنوع ای اعم از ام دی اف ، های گلاس و … سفارش دهید. برای اطلاع از قیمت جاکفشی و جالباسی ام دی اف و قیمت کابینت گلاس با ما در ارتباط باشید.


مرکز خرید تخت خواب در تهران

 


تخت خواب دو نفره فلوریا کم جا از مدل های جدید با طراحی ای اروپایی در مرکز ففروش تخت خواب در تهران است. اگر طرفدار دکوراسیون های سلطنتی هستید اما منازل کوچکی دارید و مجبورید دکوراسیون جمع و جوری برای آن در نظر بگیرید،  این تخت خواب را به شما پیشنهاد می کنیم. ااین تخت خواب با دستگیره های طلایی و ترکیب رنگ زیبایش جلوه دو جندانی به منزل شما میدهد. برای اطلاع از قیمت کابینت ام دی اف و قیمت کابینت گلاس با ما در ارتباط باشید. 


تخت خواب دو نفره گلوریا کم جا از مدل های مدرن تخت خواب کم جا با طراحی ای متنوع و اروپایی است. اگر طرفدار دکوراسیون های مینیمالهستید و یا خانه کوچکی دارید و باید دکوراسیون جمع و جوری برای آن در نظر بگیرید،  این تخت خواب را به شما پیشنهاد می کنیم. همچنین شما می توانید این تخت را با متریال های متنوع ای اعم از ام دی اف ، های گلاس و … سفارش دهید. برای اطلاع از قیمت جاکفشی و جالباسی ام دی اف و قیمت کابینت گلاس با ما در ارتباط باشید. 


تخت خواب دو نفره گلوریا کم جا از مدل های مدرن تخت خواب کم جا با طراحی ای متنوع و اروپایی است. اگر طرفدار دکوراسیون های مینیمالهستید و یا خانه کوچکی دارید و باید دکوراسیون جمع و جوری برای آن در نظر بگیرید،  این تخت خواب را به شما پیشنهاد می کنیم. همچنین شما می توانید این تخت را با متریال های متنوع ای اعم از ام دی اف ، های گلاس و … سفارش دهید. برای اطلاع از قیمت کابینت ام دی اف و قیمت کابینت گلاس با ما در ارتباط باشید.


مرکز فروش تخت خواب در تهران

 


تخت خواب دو نفره گلوریا کم جا از مدل های مدرن تخت خواب کم جا با طراحی ای متنوع و اروپایی است. اگر طرفدار دکوراسیون های مینیمالهستید و یا خانه کوچکی دارید و باید دکوراسیون جمع و جوری برای آن در نظر بگیرید،  این تخت خواب را به شما پیشنهاد می کنیم. همچنین شما می توانید این تخت را با متریال های متنوع ای اعم از ام دی اف ، های گلاس و … سفارش دهید. برای اطلاع از قیمت جاکفشی و جالباسی ام دی اف و قیمت کابینت گلاس با ما در آرشان دکور مرکز فروش تخت خواب در تهران در ارتباط باشید.

دسته : ,
برچست ها :

جفت روحی


تاریخ انتشار پست : 1400/5/26 بازدید : 9

جفت روحی(به انگلیسی: Spiritual pair ) به راستی کیست؟ جفت روحی ما همان کسی است که بیشترین ارتباط و پیوند روحی را با وی داریم و کائنات و کارما اورا سر راه ماه قرار میدهند. قطعا در زندگی هر کسی، فرد و یا افرادی هستند که، از نظر روحی بیشترین شباهت، پیوند و ارتباط را با او دارند.به چنین افرادی که حس می کنیم در عالم بالایی جهان آفرینش، پیوند عمیقی میان ما ایجاد شده است، جفت روحی می گوییم. توجه داشته باشید که جفت روحی و نیمه گمشده تفاوت های باهم دارند. یکی از تفاوت های اصلی میان جفت روحی و نیمه گمشده این است که، شما تنها یک نیمه گمشده دارید. اما، می توانید چند جفت روحی داشته باشید. اما دغدغه اصلی بسیاری از ما، جذب جفت روحی یا در حالت کامل تر جذب زوج روحی است.اگر معتقد به وجود جفت روحی در قرآن کریم هستید. اگر حس می کنید در دوران جدایی از جفت روحی خود بسر می برید. اگر خواهان ازدواج با جفت روحی خود هستید، تا انتهایی این مقاله با ما همراه باشید. ما در این مقاله کوشیده ایم تا، علاوه بر ارائه دادن تعریف صحیحی از جفت روحی، در ۴ گام تضمینی به شما عزیزان برای جذب جفت روحی خود یاری رسانیم.

دستاورد دوست عزیزی از همراهان راز موفقیت به نقل قول از خودشان:

«من تمام عمر خود را درگیر روابط کوتاه و بی سروته بودم. با اینکه همیشه سعی می کردم برای شخصی که با او در رابطه ام سنگ تمام بگذارم. همیشه خودم را آراسته می کردم و هیچ وقت با او به مخالفت نمی پرداختم. اما همچنان هر کس که با من وارد رابطه می شد، یا به من خیانت می کرد و یا به فجیع ترین شکل ممکن من را ترک می کرد و آن رابطه با تحقیر شدن من به اتمام می رسید. از نظر روحی در وضعیت بسیار وحشتناکی بودم. همیشه احساس می کردم ایرادی دارم و هیچ کس من را دوست ندارد. در اوج عصبانیت و ناراحتی با قانون جذب آشنا شدم. شروع کردم به کار کردن روی خودم و به کارگیری قانون جذب عشق و آشتی با خداوند رحمان. ابتدا لیستی از ویژگی های اخلاقی مرد رویاهایم تهیه کردم و شروع کردم به تجسم و تخیل. در کمتر از ۴۰ روز قبل از رسیدن به گام سوم جذب عشق، جفت روحی خودم را جذب کردم. فردی که با او آشنا شدم تمام ویژگی های اخلاقی و ظاهری لیست من را داشت. حتی ویژگی هایی که دوست داشتم اما فراموش کرده بودم آنها را بنویسم نیز دارا بود. همه چیز دقیقا شبیه به رویاهایم بود حتی جلسه خواستگاری و مراسم عقدمون دقیقا شبیه با آن چیزی بود که تجسم کرده بودم.»


آیا می دانستید که شما قدرت جذب همسری با ویژگی هایی که می خواهید و در طلبشان هستید یا همان جفت روحی را دارید؟
ازدواج با جفت روحی
خصوصیت جفت روحی:
از آنجایی که تشخیص جفت روحی بسیار دشوار است و ممکن است در انتخاب و تشخیص زوج روحی خود دچار تردید و دودلی شویم، در ادامه به بررسی خصوصیات جفت روحی می پردازیم. اگر در مواردی حداقل ۲ مورد از این ویژگی ها را در شریک عاطفی خود مشاهده نکردید به احتمال ۹۰ درصد، راه را اشتباه پیمودید و شخصی که با وی در ارتباط هستید، جفت روحی شما نیست.

اولین خصوصیت جفت روحی: شما مجبور به خود سانسوری نیستید.
اصلی ترین خصوصیت جفت روحی این است که شما در کنار او خود واقعیتان هستید. مجبور نیستید نقش بازی کنید یا دسته ای از خصیصه های اخلاقی خود را بروز ندهید. می توانید به راحتی افکار و احساساتتان را بیان کنید و خود واقعیتان باشید، بدون اینکه ترس از این موضوع داشته باشید که پذیرفته و یا دوست داشته نشوید. او هیچ گاه شما را بخاطر خصوصیات اخلاقیتان پس نمیزند و طرحواره نقص و شرم و طرحواره رها شدگی را در شما فعال نمیکند.

 

دومین خصویت جفت روحی: قلب خود را با شما به اشتراک می گذارد.
جفت روحی شما بی شک در مورد رابطه ای که با شما دارد و احساسش ریسک پذیر است و بدون کوچک ترین ترسی، تمام قلبش را با شما به اشتراک می گذارد او اعتماد به نفس کنار شما بودن و ابراز احساسات کردن را دارد. اگر با شخصی در ارتباط هستید که به سختی می توانید در وی اثر کنید و هیچ تمایلی در به اشتراک گذاری احساسش با شما ندارد، شاید در انتخاب زوج روحی خود اشتباه کرده اید.

سومین خصوصیت جفت روحی: اعتماد متقابل
بی شک اگر با زوج روحی خود در ارتباط باشید، او به شما اعتماد کامل دارد و از به اشتراک گذاشتن رازهایش با شما، کوچکترین هراسی به دل راه نمی دهد. او شجاعات و اعتماد در میان گذاشتن تمام راز هایش (حتی شرم آور ترین خاطرات) با شما را دارد و می داند که، همچنان مورد محبت و عشق شما قرار می گیرد.

چهارمین خصوصیت جفت روحی: برنامه ریزی برای آینده
اگر فردی که با او در ارتباط هستید، هیچ برنامه ای برای آینده مشترکتان ندارد. اگر هیچ صحبتی از آینده مشترکتان نمیکند. اگر شما نمیدانید که سر انجام این رابطه قرار است به کجا ختم شود و هربار که صحبت را به آینده می کشید، طفره می رود. این موضوع نوعی زنگ خطر است که شاید در انتخاب جفت روحی خود اشتباه کرده اید.

آیا جفت روحی تنها باید جنس مخالف باشد؟ 
همانطور که پسشتر در تعریف جفت روحی عنوان کردیم، هر شخص میتواند چندین جفت روحی داشته باشد. جفت های روحی شما قطعا تاثیرات عمیقی بر پیشرفت شما دارند. و طبق قانون کارما شما قطعا در زندگیتان با جفت روحی خود ملاقات خواهید کرد. چرا که هدف از پیدایش جفت روحی تعادل روحی و درک روابط کارمایی است. پس الزاما جفت روحی از جنس مخالف نیست گاهی میتواند یک دوست، یک مربی  یا حتی یک همراه باشد که در ادامه به تعریف هر یک میپردازیم.

دسته : ,
برچست ها :

عزت نفس


تاریخ انتشار پست : 1400/5/20 بازدید : 10
عزت نفس چیست؟

قبل از ارائه هر تعریفی در مورد عزت نفس باید بگویم که، افراد با عزت نفس پایین نسبت به خودشان افکار و احساسات منفی بیشماری دارند که، آنهارا آزار میدهد. همواره به دنبال انجام کاری هستند تا این احساس را خنثی کنند. افراد با عزت نفس پایین برای رسیدن به حس ارزشمندی، نیازمند تایید دیگران هستند. اما حتی وقتی مورد تایید هم واقع می شوند این احساس شادی ایجاد شده در آنها، زودگذر است و به زودی احساس پوچی و بی ارزشی بیشتری می کنند. بنظر من تعریف عزت نفس سالم در یک جمله خلاصه می شود: عزت نفس سالم یعنی دوست داشتن و پذیرش خودتان. این بدان معنی است که شخصی خودش را با تمام معایب و محاسنش بپذیرد و دوست داشته باشد. در عین حال که به هرکدوم از معایبش به عنوان یک چالش نگاه می کند و حتی شاید برای تغییر برخی از آنها تلاش کند اما از خودش متنفر نیست و احساس پوچی و بی ارزشی نمی کند.

عزت نفس مهم ترین عامل در تعیین شکست ها و موفقیت های شماست.

اگر برایتان پیش آمده که کاری را بلد بودید اما جرات انجام آن را نداشتیدمساله را می دانستید ولی جرات بیان آن میان جمع را نداشتیدمدام خود را به خاطر کوچکترین اشتباهات سرزنش می کنید، همیشه فکر میکنید به اندازه دیگران خوب نیستید و…

پس جای درستی آمده اید ، ما به شما در به دست آوردن عزت نفس  کمک می کنیم پس با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

عزت نفس در لغت

«عزت نفس» یا «حرمت نفس» ارزیابی شما از میزان ارزشمندی خودتان است. عزت نفس به انگلیسی «self-esteem»است.واژه self به مفهوم خود است و واژه esteem از واژه ای لاتین به معنای برآوُرد کردن، می آید. پس «self esteem» تصویر و برآورد ذهنی شما از میزان ارزشمندی خویشتن خودتان است. در کتاب عزت نفس روی میز شام ، کمبود حرمت نفس ، ریشه‌ی بسیاری از مشکلات رفتاری و ذهنی ما معرفی شده است.

آیا می دانید دقیق ترین تعریف عزت نفس چیست؟

گوته می گوید:  اگر ثروتمند نیستی مهم نیست، بسیاری از مردم ثروتمند نیستند،
اگر سالم نیستی، هستند افرادی که با معلولیت و بیماری زندگی می کنند،
اگر زیبا نیستی برخورد درست با زشتی هم وجود دارد،
اگر جوان نیستی، همه با چهره پیری مواجه می شوند،
اگر تحصیلات عالی نداری با کمی سواد هم می توان زندگی کرد،
اگر قدرت سیاسی و مقام نداری، مشاغل مهم متعلق به معدودی از انسان‌هاست،
اما، اگر «عزت نفس نداری، هیچ نداری.
چرا عزت نفس داشتن مهم است؟

به راستی بنظر شما چرا عزت نفس تا این اندازه موضوع مهمی است؟

از آنجا که ما و والدینمان همیشه برای اموری چون یادگیری زبان انگلیسی ، ورزش ، موسیقی و …. پول و زمان هزینه کرده ایم و هرگز به مقوله پراهمیت عزت نفس آنطور که باید نپرداخته ایم، شرکت در دوره های مربوط به افزایش عزت نفس و خرید کتاب ها و محصولات مربوطه نه تنها هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است. عزت نفس یا «عزت به نفس» مهمترین یافته حوزه تحول فردی و موفقیت در دو دهه گذشته معرفی شده است. جنبش عزت نفس یا حرمت نفس و مسابقه افزایش عزت نفس در طی ۵۰ سال گذشته در فرهنگ غرب تجلی درخشانی یافته و نور آن در دو دهه گذشته چشمان مردم جهان را به دنیای درون رهنمون کرده است.

ما امروز متوجه شده ایم که افزایش عزت نفس و افزایش اعتماد به نفس در کودکان باعث بهبود عملکرد آنان و در بزرگسالان به‌طور کلی منجر به موفقیت در زندگی می‌شود (باسکین، ۲۰۱۱).

هر چه باشد، تمام افراد موفق اول عزتمند هستند  و برای افزایش عزت نفس خود دنیای درون را به چالش کشیده اند، آیا این‌طور نیست؟

پس اگر به دنبال سرچ کلمه عزت نفس در گوگل به این صفحه وارد شده اید، شاید شما هم اهمیت وجود عزت نفس در زندگیتان را حس کرده اید. مشکل افراد با عزت نفس پایین این است که همیشه می دانند یک جای کار می لنگد اما نمیدانند مشکل از کجاست. همواره در عذاب اند و حس بدی که همیشه به همراه دارند مانند یک خوره وجودشان را می خورد. اما حقیقتا نمی دانند که باید برای خود چه کاری انجام دهند. می خواهند اقدام کنند و از این باتلاقی که در آن افتادند رها شوند اما راه فرار را نمی دانند. شاید اعتماد به نفس بالایی داشته باشند و ازنظر دیگران، افراد موفقی باشند اما، این حساس دنیارا به جای وحشتناکی برایشان تبدیل کرده است.

هیچکس نمیتونه برگرده عقب و یه شروع جدیدی رقم بزنه، اما همه میتونن امروز شروع کنن و یه پایان جدید بسازن.– ماریا رابینسون
دسته : ,
برچست ها :

طرحواره


تاریخ انتشار پست : 1400/5/20 بازدید : 10

طرحواره ها چگونه شکل می گیرند؟

بسیاری از  طرحواره ها در سالهای اولیه زندگی (به خصوص سه سال اول)شکل می گیرند، با گذشت زمان قوی تر شده و به حرکت خود ادامه می دهند تا جایی که حتی عامل بسیاری از تجربیات زندگی می شوند. هرچه زمان شکل گیری تله های زندگی به عقب تر(یعنی سالهای نخست زندگی برگردد) بنیادی تر و قوی تر است و تغییر آن سخت تر صورت می گیرد. در حالت کلی از آنجا که طرحواره ها بنیادی ترین و عمومی ترین باور های فرد هستند، تاثیر عمیقی در شناخت، احساس و رفتار فرد دارند و میتوانند کاملا بر زندگی وی مسلط شوند وهمه ی جنبه های زندگی را تحت تاثیر قرار دهند.

نحوه شکل گیری طرح واره ها به شناخت اولیه فرد در دوران کودکی از جهان پیرامون خود برمیگردد و افرادی که کودک در آن زمان بیشترین برخورد را با آنها داشته است مثل خانواده، گروه همسالان و … بیشترین تاثیر را در شکل گیری طرح واره ها دارند. این بنیاد فکری زمانی که فرد به بزرگسالی پا می گذارد، آنچنان قدرتمند می شود که در تمام لایه های ناخود آگاه ذهن فرد نفوذ می کند. گاهی تحت تاثیر تله های شخصیتی اقداماتی از فرد سر می زند که حتی توان تفسیر آنها را ندارد و بدون اینکه بداند چرا اینکار را کرده است هر بار در شرایط مشابه بازهم همین عمل از وی سرمیزند.

طرحواره ها بر اساس ذهنیت های اولیه فرد شکل می گیرند و تجربیات جدید موجب اصلاح و یا تغییر آنها میشود. در این میان عواملی هستند که در شکل گیری طرحواره های ناسازگار یا مخرب تاثیر گذار هستند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

عوامل تاثیر گذار در شکل گیری طرح واره

شکل گیری طرحواره ها

طرحواره های مخرب یا ناسازگار در شرایط زیر سریع تر رشد کرده و ماندگاری بیشتری پیدا می کنند.

اولین عامل شکل گیری طرحواره های شخصیتی عدم ارضا نیازها:

هر کودکی در بدو تولد نیاز های بنیادین مانند نیاز به دریافت عشق و محبت، نیاز به امنیت جسمی، نیاز به سرپناه، نیاز به آموزش و … دارد. بسیاری از این نیاز ها در محیط خانه و خانواده تامین میشود. چرا که در سالهای اولیه کودک بیشترین ارتباط را با اعضای خانواده خود دارد. چنانچه نیاز های کودک در هر زمینه ای ارضا نشود، می تواند منجر به شکل گیری تله هایی خاصی همچون طرحواره محرومیت هیجانی و طرحواره طرد شدگی و … شود که در ادامه به بررسی هر یک میپردازیم.

دومین عامل شکل گیری طرحواره های ذهنی ارضا بیش از حد نیازها:

 از طرف دیگر اگر اطرافیان همواره گوش به فرمان باشند تا هر خواسته و نیاز کودک، هرچند غیر ضروری و یا حتی بی مورد را برآورده سازند، ممکن است در روند شکل گیری شخصیت و بنیاد باوری فرد اختلال ایجاد شود. به طور مثال فرد باور داشته باشد که، همه غلام حلقه به گوش او هستند و باید تمام نیازهایش را برطرف کنند(طرحواره استحقاق و بزرگمنشی) و یا همیشه باید کسی باشد که مسئولیت نگهداری از او را به عهده بگیرد(طرحواره وابستگی). این شیوه تربیتی  میتواند منجر به شکل گیری طرحواره هایی همچون وابستگی/ بی کفایتی و استحقاق و بزرگ منشی شود که در ادامه به معرفی هر یک می پردازیم.

سومین عامل شکل گیری طرحواره های ذهنی آسیب دیدن و قربانی شدن:

اگر به هر دلیلی خانواده توان حفظ کردن امنیت فکری، عاطفی و حتی جسمی کودکشان را نداشته باشند و کودک در این ضمینه ها مورد سو استفاده قرارگیرد و قربانی شود، منجر به تشکیل طرح واره هایی همچون نقص/شرم، بی اعتمادی/بدرفتاری و یا آسیب پذیری در فرد میشود. البته در روند شکل گیری طرحواره ها عوامل دیگری مانند سبک مقابله ای که فرد انتخاب می کند، خلق خو و موارد ژنتیکی هم دخیل هستند. خلق و خوی کودک تعیین می کند که آیا توان برقراری ارتباط سالم  با افراد مهم زندگی اش را دارد یا خیر. به طور مثال کودکی که خلق و خوی جسور دارد و تمایل به خطر کردن از خود نشان میدهد احتمال کمتری دارد که بتواند با والدین محتاط ارتباط برقرار کند.

نحوه عملکر طرحواره ها:عملکرد طرحواره ها

بنظر شما طرح واره ها به چه صورت عمل میکنند؟ هر طرح واره در شرایط خاصی تحریک و فعال می شود. اجازه دهید این مورد را با بررسی داستان یکی از مراجعان شرح دهیم.

عزیزی در دوره پرواز ما شرکت می کرد که دچار طرحواره نقص و شرم بود. اگر این سوال برایتان پیش آمده است که، طرحواره نقص و شرم چیست؟ باید بگوییم، افراد گرفتار در این تله شناختی  معمولا در کودکی دچار سو استفاده در هر یک از جنبه های ذهنی، حسی، جسمی و … واقع شده اند و قربانی رفتار غلط دیگران هستند. او نیز قربانی والدین خود شده بود. مادر وی عادت به مقایسه ای او با دیگران داشت و در پایان هر مقایسه نهایتا به این نتیجه می رسید که فرزندش از دیگران کمتر و بی استعداد تر است و موفقیت های چشم گیری ندارد.
او همیشه سعی می کرد توجه و تایید مادرش را بدست آورد اما هربار که به موفقیتی می رسید رفتار مادرش به گونه ای بود که انگار خیلی هم کار خاصی نکرده است.با تمام این شرایط او نهایتا بزرگ شده بود و نسبتا آدم موفقی بود. تحصیلات و شغل خوبی داشت و از جایگاه اجتماعی قابل قبولی برخوردار بود. در حالت کلی اوضاع او خوب بود و می توان گفت در روز های عادی زندگی با چالشی مواجه نمی شد.اما کافی بود یک نشانه کوچک، تجارب ناخوشایند اولیه را تداعی کنند؛ یا در واقع کسی را ببیند که از نظر خلق و خو شبیه به مادرش باشد. بلافاصله، طرح واره مثل یک بمب ساعتی روشن می‌شد و مانند یک خوره به جانش می افتاد. حدودا چهار سالی می شد که با فردی نامزد کرده بود که از نظر خلق و خو شباهت بی نظیری به مادرش داشت. نامزدش هیچ گاه از او راضی و خشنود نبود.همیشه همسرش را با دیگر زنان مقایسه می کرد و در نهایت وی را محکوم میساخت. درکنار نامزدش دقیقا؛ شبیه همان افکار و احساساتی که در گذشته با مادرش تجربه کرده است را تجربه می کرد و تمام همان احساسات برایش تداعی میشد. جالب اینجاست این چهارمین مردی بود که با او نامزد کرده و هر چهار مرد دقیقا همین شیوه رفتاری را با وی داشتند. و او این الگوی تکراری را ادامه می داد. وقتی این اتفاق می‌افتد می‌گوییم «ذهنیت طرح واره‌ای» راه افتاده و طرح واره فعال شده است..

بعضی از ذهنیت‌های طرحواره‌ای حال و هوای شما را شبیه همان کودکی می کند که روزی بودید برای همین شما مدام به دنبال همان احساس آشنا در شرایطی می مانید که شاید از آن نفرت داشته باشید. گاهی نیز ذهنیت های طرح واره ای شما را شبیه والد سخت‌گیر و بی‌انصافی می کند که زمانی داشتید. بعضی ذهنیت‌های طرحواره ای شما را به لاک دفاعی می‌برند. بعضی ذهنیت‌ها هم از شما بزرگسال عاقلی می‌سازد که می‌توانید از خودتان حمایت کنید. این شما هستید که انتخاب می کنید کدام ذهنیت را در پیش بگیرید پس نحوه عملکرد طرحواره کاملا به ذهنیت شما بستگی دارد و در هر فرد نحوه عملکرد متفاوتی دارد..


انواع طرحواره چیست؟

طرحواره درمانی

همانطور که پیشتر گفتیم، طرح واره ها در دوران کودکی شکل میگیرند و رشد می‌کنند و به طور معمول در مقابل تغییر مقاوم هستند و عموما تا پایان عمر همراه انسان می مانند. گفتیم که طرح  واره ها به طور کلی مفید هستند و موجب ساختار مندی ذهن انسان میشوند. اما طرح واره ها به دو دسته طرحواره سازگار اولیه و طرحواره ناسازگار اولیه تقسیم می شوند. مشکل اصلی طرحواره های ناسازگار یا همان طرح واره هایی مدیریت نشده هستند. این تله های شخصیتی باعث ایجاد الگوهای منفی تقویت شونده هستند و از طریق برقراری دوباره و دوباره تعاملات اجتماعی ناسالم به حیات خود ادامه میدهند و موجبات آزار و اذیت شما را پدید می آورند.

در این مقاله منظور ما از طرح واره ها همان طرحواره های ناسازگار است. برای اینکه بدانیم طرحواره درمانی به چه کارشناسان حوزه روانشناسی ۱۸ طرح واره را شناسایی و هر یک را طبقه بندی کردند که، در ادامه به بررسی هر یک می پردازیم.


دسته : ,
برچست ها :

قوانین کارما


تاریخ انتشار پست : 1400/5/11 بازدید : 24

قوانین کارما از آن دسته از قوانین جهان هستی است که علم بر آن میتواند زندگی را برایتان راحت تر کند. اما کارما چیست؟ کارما یک مفهوم هستی است که اولین بار توسط محققین غربی مطرح شده است اما در آیاتی از قرآن کریم نیز به آن اشاره شده و مورد تایید قرار گرفته است. قوانین کارما به زبان ساده به این اصل اشاره دارند که از هر دستی بدهید از همان دست میگیرید. اما این قوانین چه چیزهایی هستند. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی قوانین کارما بپردازیم.

قوانین کارما و نقش آن در زندگی ما؟
 

کارما چیست، قوانین کارما، قانون کارما در عشق، قانون کارما چیست؟-راز موفقیت

شاید مهم ترین سوال افرادی که به دنبال مفهوم قوانین کارما هستند این باشد که چطور می توان از قوانین کارما آسیب کمتری دید و بعد آیا می شود با استفاده از قانون کارما در خود و زندگی خویش تحولی ایجاد کرد؟ در واقع همه به دنبال فهم قوانین کارما برای کنترل زندگیشان هستند.
بیایید برای پاسخ به این دو پرسش اساسی ۱۵ قانون کارما را بررسی کنیم این قوانین کارما می‌توانند زندگی شما را دگرگون کرده و تحولی اساسی در شما بوجود آورند.دوستان توصیه می کنم این ۱۵ قانون را جدی بگیرید. سایت راز موفقیت کاملترین مقاله را در مورد کارما و قانون کارما در اختیار شما قرار داده است. لطفا با دقت تمام ۱۵ قانون کارما را مطالعه بفرمایید و در بخش نظرات تجربیات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید:

۱- قوانین کارما: تشابه «هرچه بکارید، برداشت می‌کنید»
 

تعریف سادۀ قانون تشابه این است که افکار و اعمال ما عواقبی دارند، خوب یا بد.
اگر آرامش، عشق، هماهنگی، رونق و غیره را طلب کنیم، باید همسو با آن‌ها رفتار نماییم. این قانون از اصلی ترین قوانین کارما است که از آن   با عنوان «قانون علت و معلول» نیز میاد میشود. همچنین انرژی‌ حاصل از فکر و عملی که ما به این دنیا وارد می‌کنیم، عواقب آنی یا غیر آنی به دنبال خواهد داشت. طبق قانون کارما کائنات همان چیزهایی را به شما بازمی گردانند که شما به کائنات هدیه داده اید.
برای داشتن چیزهایی که خواهانش هستید، باید خودتان همان چیزها را داشته باشید و به کائنات ارائه کنید.

۲- قانون کارما: آفرینش «آنچه که طلب می‌کنیم، از طریق مشارکت حاصل می‌گردد.»
 

کارما چیست، قوانین کارما، عکس کارما، قانون کارما چیست؟-راز موفقیت

زندگی‌ پیرامون شما و هر آنچه که در دنیای خودتان مشاهده می کنید، توسط نیات خود شما پدید آمده است. از آن‌جا که ما با جهان هستی یکی هستیم، نیات ما تکامل آفرینش را تعیین می‌کنند و طبق قانون کارما از آن‌جا که آنچه ما در پیرامون خود داریم به بخشی از ما تبدیل می‌گردد، قانون دوم از قوانین کارما بیان می کند که، وظیفۀ ماست که مطمئن شویم پیرامون ما با امیالمان هماهنگ است.

۳-قانون تواضع و کارما در قوانین کارما : «نپذیرفتن آن‌چه که هست منجر به استمرار آن‌چه که هست می‌شود.» 

پذیرش، یک ویژگی مثبت در وجود هر فردی است به زبان ساده، به منظور تغییر وضعیت کنونی، ابتدا باید آن را بپذیریم.
اگر چیزهایی که هم اکنون می بینیم را دشمن خود تلقی می کنیم و چیزها و کسانی هستند که خصوصیات منفی دارند یعنی خود ما نیز بر درجات بالایی از جهان هستی متمرکز نیستیم و آن خصوصیات منفی درون خود ماست و اگر به جای ایجاد تغییر در مسائل منفی بر خود مسائل منفی تمرکز کنیم، در نقطۀ صفر درجا خواهیم زد.قانون پذیرش از اصلی ترین قوانین کارما است که به زبان ساده به این معنا است که، اگر میخواهید مشکلات و شرایط سخت را تغییر دهید در ابتدا باید حتما مشکلات خود و وجود معضل در زندگیتان را بپذیرید.

دوستان این اصل و قانون کارما را من خیلی دوست دارم و تصور می کنیم تنها «پذیرش» شرایط کنونی راز موفقیت و پیشرفت افراد موفق جهان است.

۴- قانون رشد و کارما : «رشد ما فراتر از هر شرایطی است.» 

کارما چیست، قانون کارما چیست؟-راز موفقیت

تنها چیزی که ما بر آن کنترل داریم، خودمان است. اقدام و عملی که پس از انگیزه شکل می‌گیرد، شرایط مثبت یا منفی را در زندگی ما رقم می‌زند. تغییر حقیقی فقط زمانی رخ می‌دهد که متعهد شویم آن‌چه که در قلبمان هست را تغییر دهیم. قانون رشد چهارمین قانون از قوانین کارما است که کیگوید، اگر مسول و متعهد باشید، معجزه رخ می دهد.
طبق قانون کارما برای رشد و تعالی خویش، باید خودمان را تغییر دهیم، نه شرایط و چیزهای پیرامونمان را.
کارما می گوید: دنیای تو زمانی تغییر می کند که خود تو تغییر کنی.

حتما بخوانید : آخرین راز تغییر با قانون جذب که هرگز به ما نگفتند

۵- قانون پنجم: مسئولیت «زندگی ما نتیجه کارهای خودمان است، نه چیز دیگری.» 

کارما چیست، قانون کارما چیست؟-راز موفقیت

هنگامی که در زندگی ما آشوب وجود دارد، اغلب به این دلیل است که درون خودمان آشوب است. اگر می‌خواهیم زندگی خودمان را تغییر دهیم، باید چارچوب ذهنی و پیرامون خود را عوض کنیم. ما باید مسئولیت هرآنچه در زندگیمان وجود دارد را بپذیریم و براساس قانون کارما بپذیریم هر آنچه در پیرامون ما وجود دارد انعکاس درون خود ماست.

۶- قانون پیوندو کارما : «همه چیز در جهان هستی به هم پیوسته است، از چیزهای کوچک گرفته تا بزرگ» 

گذشته، حال و آیندۀ ما همگی به یکدیگر پیوسته هستند. کوچک‌ترین کارهایی که انجام می‌دهیم با بزرگ‌ترین کارهایمان پیوند دارند. همه‌چیز به یکدیگر مرتبط هستند بنابراین ما اگر چیز متفاوتی می‌خواهیم، باید تلاش کنیم که این پیوندها را تغییر دهیم. براساس قانون کارما هیچ مرحله‌ای در تکمیل یک وظیفه و در راستای رسیدن به یک خواسته و هدف از بقیه مهم‌تر نیست. گذشته ، گام اول و گام میانی و گام آخر همگی مهم هستند و گذشته و حال و آینده با هم ارتباط دارند و پیوسته هستند.

مهم نیست چه گذشته ای داشته اید و اکنون در چه شرایطی هستید چون به  هر حال آرزوی تو دستور توست! این تنها یک شعار نیست، واقعیتی است که بسیاری همچون شما را به اهداف و آرزوهایشان رسانده. همین حالا هم شما با ورود به این سایت اولین گام در جهت رسیدن به آرزوهایتان را بر اساس قانون کارما برداشته اید. شاید بعدها که به بسیاری آرزوهایتان رسیدید به یاد بیاورید که در چنین روزی در سایت راز موفقیت ناامیدانه در پی آرزوهایتان در حال مطالعه بودید و فکرش را هم نمیکردید چنین اتفاقات شگفت انگیزی در زندگیتان بیافتد.
هیچ چیز اتفاقی نیست. دریافت دوره آرزوی تو دستور توست، با مجموعه ای از فایل های صوتی و کتابی به همین نام میتواند قدوم دوم شما در جهت شناخت ارتعاشات و رسیدن به آرزوهایتان باشد.

۷- قانون تمرکز و کارما : «شما نمی‌توانید در یک زمان به دو چیز مختلف فکر کنید» 

کارما چیست، قانون کارما در روانشناسی، قوانین کارما-راز موفقیت

هیچکس نمی‌تواند توجه خود را بر بیش از یک موضوع متمرکز نماید. اگر افکار شما بر ارزش های معنوی متمرکز است امکان ندارد افکار سطح پایینی همچون حسادت و خشم داشته باشید و برعکس اگر ما افکار و اعمال منفی داشته باشیم نمیتوانیم انتظار رشد معنوی را بکشیم. ما باید توجه خود را به طور کامل روی خواسته هایمان متمرکز کنیم تا به خواسته‌های مطلوب خویش برسیم. اما شاید بگوید من با این قانون کارما موافقم ولی ذهنی بسیار آشفته و پریشان دارم و قادر نیستم تمرکز کنم! در این صورت حتماً پکیج بسیار شگفت انگیز اثر زایگارنیک روانشناس روس را تهیه کنید و ذهنتان را به آرامش و تمرکز دعوت کنید. یادتان باشد قانون تمرکز کارما قدرت می آورد.

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد