زندگی شخصی من - آرشیو 1399/11

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1941
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 1940
» بازديد سال : 1937
» بازديد کل : 1940
» اعضا : 0
» مطالب : 40

به زبان ساده ، قانون جذب کائنات توانایی جذب هرچه بیشتر تمرکز روی زندگی ما است. اعتقاد بر این است که صرف نظر از سن ، ملیت یا اعتقاد مذهبی ، همه ما در معرض قوانینی هستیم که بر جهان حاکم هستند ، از جمله قانون جذب. این قانون جذب است که از قدرت ذهن برای ترجمه هرچه در اندیشه ماست و تحقق بخشیدن به آن استفاده می کند. در اصطلاح اساسی ، همه افکار در نهایت به چیزهایی تبدیل می شوند. اگر بر روی نابودی و تاریکی منفی تمرکز کنید ، زیر آن ابر خواهید ماند. اگر روی افکار مثبت متمرکز شوید و اهدافی داشته باشید که رسیدن به آنها را هدف خود قرار دهید ، با اقدامی گسترده راهی برای دستیابی به آنها پیدا خواهید کرد.

به همین دلیل است که جهان یک مکان بی نهایت زیبا است. قانون جذب هستی حکم می کند اگر آنچه را می توان تصور کرد و در ذهن داشت نگه داشت ، در صورت دستیابی به برنامه ای برای رسیدن به مکانی که می خواهید ، قابل دستیابی است.


قانون جذب چیست؟


قانون جذب یکی از بزرگترین اسرار زندگی است. تعداد کمی از افراد کاملاً آگاه هستند که قانون جذب چقدر در زندگی روزمره آنها تأثیر دارد. خواه در حال انجام این کار آگاهانه یا ناآگاهانه باشیم ، در هر ثانیه از وجود خود ، ما مانند مغناطیس انسانی عمل می کنیم که افکار و احساسات خود را ارسال می کنیم و بیشتر از آنچه را که بیرون آورده ایم به خود جلب می کنیم.


متأسفانه ، بسیاری از ما هنوز نسبت به پتانسیلی که در اعماق خود قفل شده است چشم بسته ایم. در نتیجه ، خیلی راحت است که افکار و احساسات خود را کنترل نکنید. این افکار غلط را به بیرون می فرستد و احساسات و حوادث ناخواسته بیشتری را به زندگی شما جذب می کند.


با گفتن این موارد ، کشف اینکه قانون جذب در زندگی شما کار می کند ، باید دلیل بزرگی برای جشن باشد! وقتی قدرت جذب توسط شما درک شد ، دیگر مخفی نیست. بعلاوه ، شما یاد گرفته اید که چگونه این موارد را به طور موثر در زندگی روزمره خود اعمال کنید.


تاریخچه قانون جذب


قبل از شروع سفر باورنکردنی به سوی روشنگری واقعی در قانون جذب ، مهم است که بدانید می توانید آن را در زندگی خود به کار ببرید و در صورت استفاده از ابزار صحیح می تواند موثر باشد. اعمال و باورهای موجود در این قانون باعث شعله ور شدن زندگی افراد بزرگ در طول تاریخ شده است.

صدها سال پیش برای اولین بار تصور می شد قانون جذب توسط بودای نامیرا به انسان آموخته شده است. اعتقاد بر این است که او می خواست شناخته شود که "آنچه شما شده اید همان چیزی است که فکر کرده اید". این عقیده ای است که کاملاً در قانون جذب ذاتی است.


با گسترش این مفهوم به فرهنگ غربی ، اصطلاح "کارما" نیز مطرح شد ، این اعتقادی است که در میان جوامع متعدد محبوب است.


در طول قرن ها این درک مشترک در بین بسیاری وجود داشته است که آنچه شما به دنیا می دهید (اعم از خشم یا خوشبختی ، نفرت یا عشق) در نهایت همان چیزی است که می تواند در نهایت به زندگی خود بازگردد.


این مفهوم ساده و آسان برای پیروی از چندین سال است که در بین بسیاری محبوب بوده است. این نشان می دهد که ایده قدرت جذب هیچ چیز جدیدی نیست. در حال حاضر برای بسیاری از ما به روش های مختلف قابل تشخیص است.دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد