تبلیغات X
سفارش بک لینک
آموزش ارز دیجیتال
لباس خواب
ابزار تادیومی
خرید بک لینک قوی
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
هنگ درام
فایل گپ
بیگ بلاگ
خدمات سئو سایت
آسال تهویه قم
نسلی نو
وبینو قم
چاپ ساک دستی پارچه ای
وی رمان
ال تی پارت
چاپخانه قزوین
برسادیس
استارتاپ
خرید ملک در دبی
آموزش خلبانی
Cyberpunk 2077 دانلود بازی


زندگی شخصی من - مراحل قانون جذب کائنات s

زندگی شخصی من - مراحل قانون جذب کائنات

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 2356
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 2355
» بازديد سال : 2352
» بازديد کل : 2355
» اعضا : 0
» مطالب : 40

مراحل قانون جذب کائنات


تاریخ انتشار پست : 1400/4/21 بازدید : 157
مراحل قانون جذب کائنات

اگر فکر می کنید که قانون جذب کائنات از کشورهای غربی به کل جهان انتشار داده شده است سخت در اشتباهید چرا که در بسیاری از صفحات و متون قرآن کریم نیز به مراحل قانون جذب کائنات اشاره شده است؛ در حدیثی معتبر آمده است که خداوند می فرمایند: هر کسی یک قدم به سوی من بیاید، من دو گام به سمت او می روم و هر کسی آهسته به سمتم آید، من شتابان به استقبالش می روم و در جایی دیگر می فرمایند: از تو حرکت، از خدا برکت.
نکته ظریفی که در این دو کلام خداوند وجود دارد اشاره به قانون جذب کائنات و این است که اگر تلاش کنید و بخواهید به شما داده خواهد شد و این یعنی مراحل قانون جذب کائنات و رسیدن به هدف.
زمانی که به چیزی فکر می کنید، چه بدنبالش باشید و چه نباشید، ارتعاش فکر شما به کائنات ارسال می شود و بلافاصله در قسمتی از کائنات به واقعیت تبدیل می شود.

قانون جذب کائنات

یعنی انسان ها طوری آفریده شده اند که خود نیز قدرت خلق کنندگی دارند و می توانند افکار و نیات درونی خود را به اشیا و واقعیت های فیزیکی در دنیای مادی تبدیل کنند( قانون جذب کائنات ). پس قبل از هر چیز از همین ثانیه به بعد مراقب تمام افکار و گفتار و رفتار خود باشید، چون حتی اگر بدون نیت درونی باشد، باز هم خلق می شود.

مراحل قانون جذب کائنات از دیدگاه استرهیکس
مراحل قانون جذب کائنات بخش اول
بخش اول از مراحل قانون جذب ،حس خواستن و طالب بودن است . یعنی بدون اینکه آن خواسته را به زبان بیاورید و فقط با یک تمرکز کوتاه این امر صورت می گیرد. این بخش تحت اراده خودتان است و ارتعاش خواسته ی شما بسرعت نور به کائنات و هستی ارسال می شود.

مراحل قانون جذب بخش دوم
در این مرحله باید با باوری قوی در انتظار جذب خواسته خود باشید. در این مرحله از مراحل قانون جذب، به هیچ عنوان نگران چگونگی اجابت خواسته و تحقق آن نباشید. به هیچ وجه به دنبال زمان و راه و روش اجابت خواسته خود نباشید. کائنات و هستی طوری طراحی شده است که وقتی به خواسته ای تمرکز کنید، آن را در واقعیت محقق می کند. در این میان شما فقط موظفید باور داشته باشید که این اتفاق می افتد و شما به خواسته خود می رسید.

مراحل قانون جذب بخش سوم
در بخش سوم از مراحل قانون جذب باید بدانید که فرقی میان افراد موفق و شکست خورده وجود دارد. مهم ترین گام در مراحل قانون جذب همین گام است که باور کنید و بدانید که به خواسته خود می رسید. در واقع باید در حتمی بودن و واقعی بودن دو قانون قبلی هیچ شک و تردیدی نداشته باشید. کوچکترین شک و دودلی باعث می شود که فوراً خواسته و آرزوی جدیدی به کائنات ارسال شود و هدف قبلی ضعیف یا خنثی شود و یا از بین برود. هر چقدر میزان شک و تردید فرد نسبت به حتمی بودن دو بخش اول از مراحل قانون جذب بیشتر باشد، زمان رسیدن به هدف طولانی تر می شود. پس با ایمانی قوی باور داشته باشید که به هدف خود می رسید.

باور و پذیرش قلبی و صحت قانون جذب
باید قانون جذب را با تک تک سلول های خود باور داشته باشید و به این آگاهی برسید که مرغ آمین بالای سر شما پرواز می کند و هر لحظه ای که نیتی در دل داشته باشید قانون جذب دست به کار شده و با سرعت نور و برق آسا آن خواسته را اجرا می کند.

مهم ترین بخش از مراحل قانون جذب این است که خواسته ی خود را با تمام وجود احساس کنید، همان حسی که در زمان رسیدن به هدف خود دارید، حالا داشته باشید؛ طوری که انگار همین حالا به آن رسیده اید و از آن شماست.

رفتار، کلام و افکار شما باید به گونه ای باشد که انگار همین حالا به هدف خود رسیده اید. این امر مهم ترین مرحله از مراحل قانون جذب است، چون این مرحله ، نقطه ای است که قانون جذب با قدرت شروع به کار می کند، حتی گاهی دیگر احساس نمی کنید به آن نیاز دارید، چون با باوری قوی که در وجود شماست ایمان دارید که واقعا هدف خود را در آغوش گرفته اید و هم اکنون متعلق به شماست. اینجاست که کائنات و هستی با توجه به این احساس شما، آن را به واقعیت مبدل کرده و شما دریافتش می کنید.

مراحل قانون جذب

به عنوان مثال
اگر میخواهید ثروتمند شوید، باید احساس فردی ثروتمند را داشته باشید. در تمام لحظات زندگی همین حس را لمس کنید.
زمانی که به خرید می روید ، پیاده روی می کنید، رانندگی می کنید، به رستوران می روید، در هر لحظه حس ثروتمند بودن را در خود لمس کنید. شما مانند یک کارت بانکی با میلیاردها پول هستید و با اراده ای قوی به خود اجازه دهید به مغازه های لاکچری بروید، و هر لحظه بیشتر از قبل حس ثروتمند بودن را در خود داشته باشید تا با این احساس جدید ، کم کم باورها و الگوهای ذهنی جدید جایگزین باورهای قبلی شوند و ضمیرناخودآگاه و کائنات دست به دست هم دهند تا در دنیای واقعی احساس شما را محقق کنند. قبل از تحقق هر هدفی ، احساس رسیدن به آن را لمس کنید.
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
Gustavo
Gustavo در تاریخ 19:32 ساعت 19:32 گفته :
obviously like your web site however you have to take a
look at the spelling on several of your posts. Many of
them are rife with spelling issues and I find it very troublesome to
inform the truth on the other hand I will certainly come again again.
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد