تبلیغات X
سفارش بک لینک
نرم افزار ارسال صورتحساب الکترونیکی
آموزش ارز دیجیتال
لباس خواب
ابزار تادیومی
خرید بک لینک قوی
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
هنگ درام
فایل گپ
بیگ بلاگ
خدمات سئو سایت
آسال تهویه قم
نسلی نو
وبینو قم
چاپ ساک دستی پارچه ای
وی رمان
پلکسی
ال تی پارت br> لوله پلکسی
ورق پلی کربنات
دکوراسیون منزل
دکوراسیون اتاق پذیرایی
دکوراسیون آشپزخانه کوچک
دکوراسیون آشپزخانه
دکوراسیون اتاق خواب
کابینت آشپزخانه
دکوراسیون اتاق خواب دخترانه
دکوراسیون اتاق نشیمن

زندگی شخصی من - قوانین کارما s

زندگی شخصی من - قوانین کارما

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1941
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 1940
» بازديد سال : 1937
» بازديد کل : 1940
» اعضا : 0
» مطالب : 40

قوانین کارما


تاریخ انتشار پست : 1400/5/11 بازدید : 24

قوانین کارما از آن دسته از قوانین جهان هستی است که علم بر آن میتواند زندگی را برایتان راحت تر کند. اما کارما چیست؟ کارما یک مفهوم هستی است که اولین بار توسط محققین غربی مطرح شده است اما در آیاتی از قرآن کریم نیز به آن اشاره شده و مورد تایید قرار گرفته است. قوانین کارما به زبان ساده به این اصل اشاره دارند که از هر دستی بدهید از همان دست میگیرید. اما این قوانین چه چیزهایی هستند. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی قوانین کارما بپردازیم.

قوانین کارما و نقش آن در زندگی ما؟
 

کارما چیست، قوانین کارما، قانون کارما در عشق، قانون کارما چیست؟-راز موفقیت

شاید مهم ترین سوال افرادی که به دنبال مفهوم قوانین کارما هستند این باشد که چطور می توان از قوانین کارما آسیب کمتری دید و بعد آیا می شود با استفاده از قانون کارما در خود و زندگی خویش تحولی ایجاد کرد؟ در واقع همه به دنبال فهم قوانین کارما برای کنترل زندگیشان هستند.
بیایید برای پاسخ به این دو پرسش اساسی ۱۵ قانون کارما را بررسی کنیم این قوانین کارما می‌توانند زندگی شما را دگرگون کرده و تحولی اساسی در شما بوجود آورند.دوستان توصیه می کنم این ۱۵ قانون را جدی بگیرید. سایت راز موفقیت کاملترین مقاله را در مورد کارما و قانون کارما در اختیار شما قرار داده است. لطفا با دقت تمام ۱۵ قانون کارما را مطالعه بفرمایید و در بخش نظرات تجربیات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید:

۱- قوانین کارما: تشابه «هرچه بکارید، برداشت می‌کنید»
 

تعریف سادۀ قانون تشابه این است که افکار و اعمال ما عواقبی دارند، خوب یا بد.
اگر آرامش، عشق، هماهنگی، رونق و غیره را طلب کنیم، باید همسو با آن‌ها رفتار نماییم. این قانون از اصلی ترین قوانین کارما است که از آن   با عنوان «قانون علت و معلول» نیز میاد میشود. همچنین انرژی‌ حاصل از فکر و عملی که ما به این دنیا وارد می‌کنیم، عواقب آنی یا غیر آنی به دنبال خواهد داشت. طبق قانون کارما کائنات همان چیزهایی را به شما بازمی گردانند که شما به کائنات هدیه داده اید.
برای داشتن چیزهایی که خواهانش هستید، باید خودتان همان چیزها را داشته باشید و به کائنات ارائه کنید.

۲- قانون کارما: آفرینش «آنچه که طلب می‌کنیم، از طریق مشارکت حاصل می‌گردد.»
 

کارما چیست، قوانین کارما، عکس کارما، قانون کارما چیست؟-راز موفقیت

زندگی‌ پیرامون شما و هر آنچه که در دنیای خودتان مشاهده می کنید، توسط نیات خود شما پدید آمده است. از آن‌جا که ما با جهان هستی یکی هستیم، نیات ما تکامل آفرینش را تعیین می‌کنند و طبق قانون کارما از آن‌جا که آنچه ما در پیرامون خود داریم به بخشی از ما تبدیل می‌گردد، قانون دوم از قوانین کارما بیان می کند که، وظیفۀ ماست که مطمئن شویم پیرامون ما با امیالمان هماهنگ است.

۳-قانون تواضع و کارما در قوانین کارما : «نپذیرفتن آن‌چه که هست منجر به استمرار آن‌چه که هست می‌شود.» 

پذیرش، یک ویژگی مثبت در وجود هر فردی است به زبان ساده، به منظور تغییر وضعیت کنونی، ابتدا باید آن را بپذیریم.
اگر چیزهایی که هم اکنون می بینیم را دشمن خود تلقی می کنیم و چیزها و کسانی هستند که خصوصیات منفی دارند یعنی خود ما نیز بر درجات بالایی از جهان هستی متمرکز نیستیم و آن خصوصیات منفی درون خود ماست و اگر به جای ایجاد تغییر در مسائل منفی بر خود مسائل منفی تمرکز کنیم، در نقطۀ صفر درجا خواهیم زد.قانون پذیرش از اصلی ترین قوانین کارما است که به زبان ساده به این معنا است که، اگر میخواهید مشکلات و شرایط سخت را تغییر دهید در ابتدا باید حتما مشکلات خود و وجود معضل در زندگیتان را بپذیرید.

دوستان این اصل و قانون کارما را من خیلی دوست دارم و تصور می کنیم تنها «پذیرش» شرایط کنونی راز موفقیت و پیشرفت افراد موفق جهان است.

۴- قانون رشد و کارما : «رشد ما فراتر از هر شرایطی است.» 

کارما چیست، قانون کارما چیست؟-راز موفقیت

تنها چیزی که ما بر آن کنترل داریم، خودمان است. اقدام و عملی که پس از انگیزه شکل می‌گیرد، شرایط مثبت یا منفی را در زندگی ما رقم می‌زند. تغییر حقیقی فقط زمانی رخ می‌دهد که متعهد شویم آن‌چه که در قلبمان هست را تغییر دهیم. قانون رشد چهارمین قانون از قوانین کارما است که کیگوید، اگر مسول و متعهد باشید، معجزه رخ می دهد.
طبق قانون کارما برای رشد و تعالی خویش، باید خودمان را تغییر دهیم، نه شرایط و چیزهای پیرامونمان را.
کارما می گوید: دنیای تو زمانی تغییر می کند که خود تو تغییر کنی.

حتما بخوانید : آخرین راز تغییر با قانون جذب که هرگز به ما نگفتند

۵- قانون پنجم: مسئولیت «زندگی ما نتیجه کارهای خودمان است، نه چیز دیگری.» 

کارما چیست، قانون کارما چیست؟-راز موفقیت

هنگامی که در زندگی ما آشوب وجود دارد، اغلب به این دلیل است که درون خودمان آشوب است. اگر می‌خواهیم زندگی خودمان را تغییر دهیم، باید چارچوب ذهنی و پیرامون خود را عوض کنیم. ما باید مسئولیت هرآنچه در زندگیمان وجود دارد را بپذیریم و براساس قانون کارما بپذیریم هر آنچه در پیرامون ما وجود دارد انعکاس درون خود ماست.

۶- قانون پیوندو کارما : «همه چیز در جهان هستی به هم پیوسته است، از چیزهای کوچک گرفته تا بزرگ» 

گذشته، حال و آیندۀ ما همگی به یکدیگر پیوسته هستند. کوچک‌ترین کارهایی که انجام می‌دهیم با بزرگ‌ترین کارهایمان پیوند دارند. همه‌چیز به یکدیگر مرتبط هستند بنابراین ما اگر چیز متفاوتی می‌خواهیم، باید تلاش کنیم که این پیوندها را تغییر دهیم. براساس قانون کارما هیچ مرحله‌ای در تکمیل یک وظیفه و در راستای رسیدن به یک خواسته و هدف از بقیه مهم‌تر نیست. گذشته ، گام اول و گام میانی و گام آخر همگی مهم هستند و گذشته و حال و آینده با هم ارتباط دارند و پیوسته هستند.

مهم نیست چه گذشته ای داشته اید و اکنون در چه شرایطی هستید چون به  هر حال آرزوی تو دستور توست! این تنها یک شعار نیست، واقعیتی است که بسیاری همچون شما را به اهداف و آرزوهایشان رسانده. همین حالا هم شما با ورود به این سایت اولین گام در جهت رسیدن به آرزوهایتان را بر اساس قانون کارما برداشته اید. شاید بعدها که به بسیاری آرزوهایتان رسیدید به یاد بیاورید که در چنین روزی در سایت راز موفقیت ناامیدانه در پی آرزوهایتان در حال مطالعه بودید و فکرش را هم نمیکردید چنین اتفاقات شگفت انگیزی در زندگیتان بیافتد.
هیچ چیز اتفاقی نیست. دریافت دوره آرزوی تو دستور توست، با مجموعه ای از فایل های صوتی و کتابی به همین نام میتواند قدوم دوم شما در جهت شناخت ارتعاشات و رسیدن به آرزوهایتان باشد.

۷- قانون تمرکز و کارما : «شما نمی‌توانید در یک زمان به دو چیز مختلف فکر کنید» 

کارما چیست، قانون کارما در روانشناسی، قوانین کارما-راز موفقیت

هیچکس نمی‌تواند توجه خود را بر بیش از یک موضوع متمرکز نماید. اگر افکار شما بر ارزش های معنوی متمرکز است امکان ندارد افکار سطح پایینی همچون حسادت و خشم داشته باشید و برعکس اگر ما افکار و اعمال منفی داشته باشیم نمیتوانیم انتظار رشد معنوی را بکشیم. ما باید توجه خود را به طور کامل روی خواسته هایمان متمرکز کنیم تا به خواسته‌های مطلوب خویش برسیم. اما شاید بگوید من با این قانون کارما موافقم ولی ذهنی بسیار آشفته و پریشان دارم و قادر نیستم تمرکز کنم! در این صورت حتماً پکیج بسیار شگفت انگیز اثر زایگارنیک روانشناس روس را تهیه کنید و ذهنتان را به آرامش و تمرکز دعوت کنید. یادتان باشد قانون تمرکز کارما قدرت می آورد.

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد